עברית

:צלצל אלינו עכשיו

(+972)053-4205181

אנחנו חברה  
שנותנת שרות מהיר
24 שעות 7 ימים

על החברה שלנו

על החברה שלנו

חברת י.ש מובינג הינה חברה מובילה ומנוסה בתחום ההובלות. החברה פעילה בהובלות של דירות, משרדים, חנויות, הובלות גדולות וקטנות. מלבד שירותי הובלות, החברה מספקת ללקוחותיה גם שירותי אחסון וכן שירותי קרטונים ואריזה. הכל תחת קורת גג אחת.
לקוחות אשר פונים אל י.ש מובינג נהנים משירות אמין, איכותי, מהיר ואחראי. לחברה צוות מובילים אשר פעיל בתחום שנים רבות ועד היום שירת אלפי לקוחות מרוצים בכל אזור הצפון. משרדי החברה נמצאים בנצרת עילית אך החברה פועלת באזורים נוספים בצפון הארץ ומשררת בכך לקוחות רבים ומגוונים.
לקוחות אשר מעוניינים בהעברת חפצים גדולים, כגון העברת רהיטים, פסנתר ועוד, יכולים ליהנות משירותי הובלות מנוף דרך החברה וכן משירות מיוחד של נגרות, פירוק והרכבה. צוות החברה גם מבצע עבודות של תליית תמונות, זרועות, מדפים ועוד. עם צוות החברה של י.ש מובינג לא תצטרכו לעבוד קשה לפני ואחרי ההובלה. הצוות ידאג שתיכנסו לבית מסודר ומאורגן עם כל מה שאתם צריכים.

כיצד מזמינים אותנו לעבוד עבורכם?
צוות של י.ש מובינג יגיע אליכם בשביל לתת לכם הצעת מחיר ללא שום התחייבות. במהלך מתן הצעת המחיר אנחנו נדאג גם לספק לכם תוכנית הובלה עם לוח זמנים, על מנת שתדעו מתי בדיוק אנחנו מתחילים בעבודה וכמה זמן היא תיקח. הצעת המחיר כוללת רק את ההובלה, פירוק והרכבה. אתם תקבלו מאיתו ארגזים וקרטונים לאריזה מחוץ להצעת המחיר.
ביום בו צריך לבצע את ההובלה, אנחנו נגיע עם צוות מקצועי ונתחיל בתהליך ההובלה כפי שסיכמנו. הצוות יכלול מובילים ומנהל הובלה שישתתף גם הוא בתהליך. תוך מספר שעות אנחנו נעמיס את כל הציוד שלכם על המשאית שלנו, נסיע אותו ליעד החדש, נפרוק ונרכיב כל מה שצריך.
הצוות של י.ש מובינג עובד עם כל הכלים הנדרשים בשביל לבצע הובלה בתנאים הטובים ביותר ובאופן המהיר ביותר שיש. הצוות הינו מקצועי ומנוסה בשביל להיעזר בכלים העומדים לרשותו בצורה יסודית על מנת לספק תוצאות טובות ומהירות.
כל מי שפונה אלינו נהנה גם ממחירי הובלה נמוכים ובשלל מבצעים. אנחנו יודעים שהובלה היא לא דבר פשוט וזול, ולכן אנחנו רוצים לעזור לכם כמה שיותר. אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בהקדם ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית להובלה, ואנחנו נדאג להתחיל בעבודה כמה שיותר מהר לשביעות רצונכם.