072-33-80-111

לפרטים נוספים חייגו:
שלחו פקס: 0722-836058
או מלאו פרטים ונחזור בהקדם:
     ביטוח תכולה בהעברה
   
     הובלת משרד במרכז
   
     הובלת דירות בדרום
   
     הובלות בנצרת עלית
   
     העברת דירות
   
     הובלת משרד בצפון
   
     פירוק והרכבה רהיטים
   
     שירותי אריזה ופריקה
   
     הובלת משרד בדרום
   
     העברת משרדים
   
     הובלות מפעלים
   
     הובלות בעמק יזרעאל
   
     הובלת משרד בקריות
   
     העברת דירה בקריות
   
     הובלת משרדים בצפון
   
     העברת משרדים בקריות
   
     העברת דירות בקריות
   
שירותי אריזה ופריקה
בעבר כשהיינו מזמינים שירות הובלות לפני מעבר דירה או משרד, זה כל מה שהיינו מקבלים, הובלה של החפצים והריהוט שלנו. עם הזמן זה השתנה וסך השירותים שאנחנו יכולים לקבל מחברת הובלות גדל, כך היום מוצעים לצד שירותי הובלות גם שירותי אריזה ופריקה. 

הובלות אריזה ופריקה, לא יכולים ללכת בנפרד, מדובר בשירותים שקשורים אחד לשני ולכן אין זה פלא שכל החברות הרציניות והמקצועיות בתחום מציעות את שלושת השירותים הנ"ל. זאת בנוסף למספר שירותים נוספים כפי שנוכל לראות בהמשך המאמר. 

מדובר שירותי אריזה ופריקה קשורים ישירות להובלות? כי באופן עקרוני אי אפשר שהדברים יתבצעו בנפרד. אומנם חלק גדול משירותי האריזה או שירותי הפריקה יכולים להתבצע על ידנו ובדרך כלל מתבצעים על ידנו, אך ישנם דברים שלא יכולים להתבצע ואנחנו חייבים אנשי מקצוע שיעשו זאת בשבילנו. למשל אריזה של חפצים גדולים, אריזה של חפצים רגישים, פירוק והרכבה של רהיטים או מכשירים, בוודאי פירוק של ריהוט ביתי או משרדי. על כן שירותי הובלות אריזה ופריקה באים כיום ביחד, וניתן לרכוש אותם כשאנחנו מזמינים חברת הובלה ואריזה. 

מלבד שירותי אריזה ופריקה, חברות הובלות מציעות עוד מגוון שירותים חדשניים אשר בעבר לא הכרנו או שלא נמכרו כחלק משירות הובלות, כך למשל חברות הובלה ואריזה מציעות שירותי מנוף, שירותים אלו מיועדים להובלת חפצים מקומות גבוהות. אומנם בניינים חדשים מכילים מעליות, אך על מנת שלא יווצר מצב שבאותם בניינים המעליות ייתפסו כל היום על ידי המובילים, וכמובן בבניינים שאין בהם מעלית, אין ברירה אלא להשתמש בשירותי מנוף. 

דוגמא אחרת למה שמציעות חברות הובלה ואריזה הוא שירות של מסירת קרטונים, ארגזים ודבקים. שירות זה עוזר לציבור הלקוחות לפני שהם מתחילים לארוז את חפציהם. כך אין להם צורך לחפש ארגזים וקרטונים או לקנות דבקים למיניהם. הם מקבלים הכל כחלק מהחבילה. 

ישנן חברות שגם מציעות לצד שירותי אריזה ופריקה, גם שירותי אחסון למספר ימים במידה ויש צורך לאחסן את החפצים והרהיטים השונים. החברות מחזיקות את המחסנים לצד משרדי החברה, באבטחה מלאה ותחת שמירה צמודה. 

דוגמא לחברה שמעניקה שירותי אריזה ופריקה לצד שירותי הובלות, היא חברת י.ש מובינג מהחברות המובילות בתחום. החברה מציעה לכם מגוון שירותים במחירים אטרקטיביים. אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות החברה והוא ישמח לעזור לכם בכל עניין ועניין תוך זמן קצר מאוד. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
העברת דירות

שירותי אריזה ופריקה