072-33-80-111

לפרטים נוספים חייגו:
שלחו פקס: 0722-836058
או מלאו פרטים ונחזור בהקדם:
     ביטוח תכולה בהעברה
   
     הובלת משרד במרכז
   
     הובלת דירות בדרום
   
     הובלות בנצרת עלית
   
     העברת דירות
   
     הובלת משרד בצפון
   
     פירוק והרכבה רהיטים
   
     שירותי אריזה ופריקה
   
     הובלת משרד בדרום
   
     העברת משרדים
   
     הובלות מפעלים
   
     הובלות בעמק יזרעאל
   
     הובלת משרד בקריות
   
     העברת דירה בקריות
   
     הובלת משרדים בצפון
   
     העברת משרדים בקריות
   
     העברת דירות בקריות
   
פירוק והרכבה רהיטים
כשאנחנו מזמינים חברת הובלות, הרבה פעמים אנחנו חושבים במונחים של אריזה והובלה, לא יותר מזה. מאחר ומדובר בשני התחומים העיקריים שחברות הובלות מבצעות, אז אנחנו לא לוקחים בחשבון דברים אחרים. אך כיום חברות הובלות מקצועיות מבצעות עוד מגוון דברים, ביניהם פירוק והרכבה רהיטים. 

הרכבה ופירוק רהיטים הם שני דברים טכניים שהם בלתי נפרדים מתחום ההובלות ובפרט הובלת רהיטים. חברות הובלות מבצעות זאת לא רק בתור מתן שירות נוסף ללקוחות, שירות אשר כפי שנראה מיד הוא מהותי מאוד אלא גם כחלק בלתי נפרד מתהליך הובלת רהיטים, שכן בלעדי זה הם יתקשו מאוד לבצע את ההובלה כנדרש. 

פירוק והרכבה רהיטים הוא מאוד לביצוע הובלות, מאחר וחלק גדול מהרהיטים בבית, בפרט רהיטים ישנים, מחייבים פירוק מקצועי על מנת שיהיה ניתן להכניס אותם למשאית. כך למשל שידות, ארונות, שולחנות אוכל, ועוד. מדובר ברהיטים שניתן לפרק אותם באמצעות מברגה או כלים אחרים, ולאחר מכן להרכיב אותם. אנשים שאינם טכניים ואין להם ידיים מקצועיות, יתקשו לעשות זאת, לכן עדיף לתת למובילים לבצע את זה לפני שהם מתחילים להעמיס את הרהיטים על המשאית. 

 כשמגיעים אל היעד החדש, מתבצע תהליך של הרכבת רהיטים מתוך כוונה לאפשר לדיירי המקום להתחיל לסדר ולמיין את החפצים ברהיטים השונים. גם תהליך זה רצוי שיתבצע על ידי אנשי מקצוע כמו המובילים ולא באופן עצמאי, כך הרהיטים יורכבו בצורה שלמה ומלאה, בלי שום נזק ופגע. 

חשוב לציין, ישנם רהיטים, במיוחד רהיטים חדשים, שלא ניתן להרכיב אותם אחרי שמפרקים אותם פעם אחת. לכן חשוב לוודא לפני שרוכשים רהיט מסוים, אם ניתן להרכיב ולפרק אותו שוב ושוב, ואם לא, כיצד ניתן לבצע הובלה שלו.  כמו כן, יש לקחת בחשבון שפירוק והרכבה רהיטים אלה דברים שלוקחים זמן לכן כאשר קובעים זמן הובלה, יש לקחת בלוח הזמנים הכולל גם את הזמן שבו נדרש פירוק והרכבה. על מנת להקל על המובילים, יש להוציא את כל הדברים מהרהיטים ולסדר אותם בארגזים השונים, כך הם יוכלו לבצע את הפירוק ולאחר מכן את ההרכבה באופן יעיל ומהיר. 

לפני סיום, אנחנו רוצים להמליץ לכם על חברת י.ש מובינג, חברה אשר מתמחה בשירותי הובלות של דירות ומשרדים. לחברה צוות מקצועי אשר מתמחה בשירותי פירוק והרכבה רהיטים מכל הסוגים. אתם מוזמנים ליצור קשר עם צוות החברה והם ישמחו לעמוד לרשותכם בכל עת. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
שירותי אריזה ופריקה

פירוק והרכבה רהיטים