072-33-80-111

לפרטים נוספים חייגו:
שלחו פקס: 0722-836058
או מלאו פרטים ונחזור בהקדם:
     ביטוח תכולה בהעברה
   
     הובלת משרד במרכז
   
     הובלת דירות בדרום
   
     הובלות בנצרת עלית
   
     העברת דירות
   
     הובלת משרד בצפון
   
     פירוק והרכבה רהיטים
   
     שירותי אריזה ופריקה
   
     הובלת משרד בדרום
   
     העברת משרדים
   
     הובלות מפעלים
   
     הובלות בעמק יזרעאל
   
     הובלת משרד בקריות
   
     העברת דירה בקריות
   
     הובלת משרדים בצפון
   
     העברת משרדים בקריות
   
     העברת דירות בקריות
   
העברת דירות היא איננה דבר מורכב אך יש לעשות את זה בצורה מסודרת וחכמה, אחרת כל העבודה שנבצע עלולה לרדת לטמיון אם לא נעשה אותה באופן יעיל. לא משנה על איזו דירה מדוב, איפה היא ממוקמת, באיזו קומה ובאיזה ישוב. 

לצורך מעבר דירה הובלות צריכות להתבצע במספר אופנים ולכלול מספר מרכיבים.

ראשית - לעיתים קרובות נצטרך להיעזר בשירותי מנוף להעברת דירה. 
שנית - לא פעם נצטרך להשתמש בשירותי פירוק והרכבה של רהיטים וחפצים אחרים, זאת כמובן בהתאמה לחפצים ולרהיטים שנמצאים בבית.
שלוש - בחלק גדול מהמקרים של העברת דירות נצטרך להיעזר בשירותי אריזה ייחודים, אלה כוללים שירותים של מתן ארגזים וקרטונים לפני מועד מעבר דירה הובלות ריפודים מיוחדים אשר מאפשרים לשמור על החפצים מפני שברים או סדקים. 

העברת דירות כפי שאפשר להבין מתבצעת על ידי אנשי מקצוע, אשר מנוסים בביצוע הובלות מסוגים שונים, הן של חפצים קטנים וען של חפצים גדולים. מדובר במובילים שמחזיקים בציוד הובלות ייחודי, הכולל משאיות להובלה של חפצים בגדלים שונים, חגורות בטן להובלת חפצים גדולים וכבדים, כפפות, מנוף להעברת דירה (כמובן שזה דורש מהמובילים לדעת כיצד לעבוד עמו), ואלמנטים נוספים שמאפשרים להם לארוז בצורה נוחה, לפרוק ולהרכיב רהיטים ועוד. חלק מהחפצים המדוברים, עוזרים לא רק במקרה של העברת דירות אלא גם במקרה של העברת משרד או חללים אחרים. 

בדרך כלל לצורך מעבר דירה הובלות מתבצעות יום-יומיים לפני, מתוך הנחה שהדיירים מעוניינים להיכנס באופן מיידי לנכס. על כן יש להזמין את השירות מספר ימים לפני שאנחנו מעוניינים להיכנס לנכס החדש, רצוי לעשות זאת מספיק זמן לפני על מנת שנוכל לארוז את כל החפצים והרהיטים שלנו בזמן, וכך נהיה מוכנים למועד המעבר. בשביל שנוכל לבצע את ההובלה בצורה טובה, יש להשאיר לנו מספר ימים לצורך ארגון החפצים ואריזתם. זה גם זמן טוב לזרוק חלק מהחפצים שאנחנו לא צריכים, לנקות חפצים ישנים, ולעשות רשימה מסודרת מה יש, מה אין ומה חסר לנו. 

לפני סיום, אנחנו רוצים להמליץ לכם על חברת י.ש מובינג, חברה אשר מתמחה בשירותי העברת דירות מכל סוג שהוא ברחבי הארץ. לחברה צוות מובילים מקצועי שישמח לעמוד לרשותכם לכל העברה בה אתם מעוניינים, בכל מועד. אתם מוזמנים ליצור קשר עם אנשי החברה והם ישמחו לעזור לכם בכל עניין ועניין וכן להציע לכם הצעת מחיר אטרקטיבית להעברת דירה.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
העברת משרדים​
העברת דירות

העברת דירות