072-33-80-111

לפרטים נוספים חייגו:
שלחו פקס: 0722-836058
או מלאו פרטים ונחזור בהקדם:
     ביטוח תכולה בהעברה
   
     הובלת משרד במרכז
   
     הובלת דירות בדרום
   
     הובלות בנצרת עלית
   
     העברת דירות
   
     הובלת משרד בצפון
   
     פירוק והרכבה רהיטים
   
     שירותי אריזה ופריקה
   
     הובלת משרד בדרום
   
     העברת משרדים
   
     הובלות מפעלים
   
     הובלות בעמק יזרעאל
   
     הובלת משרד בקריות
   
     העברת דירה בקריות
   
     הובלת משרדים בצפון
   
     העברת משרדים בקריות
   
     העברת דירות בקריות
   
הובלת משרד בצפון
בתור בעלי משרד, לא משנה אם אתם עורכי דין, אדריכלים, משרד תיירות או כל משרד אחר, היום בו אתם צריכים לבצע הובלה לשם מעבר למשרד אחר, הוא יום מלחיץ ולא פשוט, ברוב המקרים זה יום בו אתם לא תוכלו לעשות שום דבר שקשור לעבודה. 

על מנת להמחיש את הרעיון נציג בפניכם דוגמא של הובלת משרד בצפון. כמו שאתם יכולים להבין מדי יום מתבצעות לא מעט הובלות משרדים בצפון וכל בעל משרד צריך להתכונן לכך בצורה מתאימה ונכונה. 

בשלב הראשוני, ברגע שבעל משרד קובע מועד להעברת משרד בצפון, עליו ליידע את לקוחותיו שבאותו יום ואולי גם יום למחרת המשרד לא יהיה פעיל. ההודעה יכולה לעבור במייל או ב-SMS, כך הלקוחות יודעים שבאותו יום אין טעם לפנות אליכם. 

בשלב השני, יש להכין את כל החפצים במשרד לקראת אריזה בשביל שיהיו מוכנים להובלה במועד. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא ליצור תוכנית שלמה של אריזה על פי חדרים וחשיבות. כך כשתגיעו למשרד החדש תוכלו לסדר את הדברים בצורה מדויקת ויעילה. 

בשלב השלישי, יש לארוז את כל הרהיטים. מאחר ואתם עוברים משרד, ייתכן מאוד שתעדיפו לרכוש רהיטים חדשים, במידה וכך תעשו, הרי שעדיף להשאיר את הרהיטים הישנים כמו שהם במשרד, למכור או לזרוק אותם. 

בשלב הרביעי, יש לארוז בצורה חכמה את כל הציוד החשמלי. מחשבים, מדפסות, פקסים, סורקים ועוד. כאן חשוב להקפיד על פירוק נכון של המכשירים, אריזה בארגזים מתאימים ומרופדים, וכן שלצד כל מכשיר יהיו את הכבלים השונים שלו. אז לא תצטרכו לחפש אותם ברגע שתפרקו את הארגזים. 

בשלב החמישי, יש לוודא שהשירות שהזמנתם להובלת משרד בצפון יגיע בזמן ולא יעכב אתכם, ככל שהשירות יגיע מוקדם יותר, כך תוכלו לסיים את התהליך מוקדם יותר ולחזור אל שגרת העבודה. מומלץ מאוד להזמין שירות העברת משרד בצפון שכולל גם אריזה ובפרט להזמין מהחברה גם ארגזים וקרטונים לאריזה (כולל קרטונים לקלסרים, מסמכים וציוד מחשבים) וכן שירות פירוק והרכבה של רהיטים וציוד אחר. 

אם הינכם מחפשים שירות הובלת משרד בצפון, זה הזמן ליצור קשר עם חברת י.ש מובינג אשר מתמחה בשירות העברת משרד בצפון ובכל רחבי הארץ. צוות החברה ישמח לעמוד לרשותכם בכל עניין ועניין ולהציע לכם את עזרתו. החברה תשמח להציג בפניכם הצעת מחיר אטרקטיבית להובלת משרד מכל גודל, לכל מקום. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
העברת דירות

הובלת משרד בצפון