072-33-80-111

לפרטים נוספים חייגו:
שלחו פקס: 0722-836058
או מלאו פרטים ונחזור בהקדם:
     ביטוח תכולה בהעברה
   
     הובלת משרד במרכז
   
     הובלת דירות בדרום
   
     הובלות בנצרת עלית
   
     העברת דירות
   
     הובלת משרד בצפון
   
     פירוק והרכבה רהיטים
   
     שירותי אריזה ופריקה
   
     הובלת משרד בדרום
   
     העברת משרדים
   
     הובלות מפעלים
   
     הובלות בעמק יזרעאל
   
     הובלת משרד בקריות
   
     העברת דירה בקריות
   
     הובלת משרדים בצפון
   
     העברת משרדים בקריות
   
     העברת דירות בקריות
   
הובלת משרד בדרום
אזור הדרום חווה בשנים האחרונות פריחה, צעירים רבים מאזור המרכז עוברים אליו, חברות רבות מעתיקות את משרדיהן ממרכז הארץ והפריפריה של תל אביב אל יישובים שונים בשפלה ובדרום. יש לכך מספר הסברים כשהעיקריים הם, שבדרום הנדל"ן יותר זול, המסים והארנונה יותר זולה, ודרכי התחבורה מהמרכז לדרום השתפרו, אז הרבה יותר קל להגיע מאזור לאזור. 

כשרוצים לבצע הובלת משרד בדרום או לדרום, יש שני אפשרויות. הראשונה היא להזמין חברה שמתמחה בהובלות משרדים בדרום או להזמין חברה שמבצעת משרדים במרכז אשר תהיה מוכנה לבצע עבורנו את העברה מהמרכז לדרום. בשני המקרים יש לקחת בחשבון, שעלות ההובלה תכלול בתוכה גם את עלות הנסיעה. 

כשרוצים לבצע העברת משרד בדרום, בהנחה ואנחנו מעוניינים לקחת חברה מדרום הארץ, הרי שעלינו לבחון היטב באיזו חברה מדובר, מה ההתמחות שלה ומה היא מציעה לנו. עלינו לבחון כמה מובילים היא תוכל להצמיד לנו ביום המעבר, מה גודל המשאיות שהחברה מחזיקה, האם לחברה יש אנשים שמתמחים בפירוק והרכבה של ציוד חשמלי משרדי (מחשבים, פקסים, מדפסות, שרתים וכדומה), בפירוק והרכבה של ריהוט משרדי, כמו כן עלינו לבחון האם חברה שמבצעת העברת משרד בדרום אותה אנחנו רוצים להזמין לצורך שירותינו, יש לה מנוף שמאפשר לה להעביר ציוד מקומות גבוהים אל המשאית. 

חשוב להבהיר שהובלת משרד בדרום, במיוחד אם זה מתבצע ממרכז או מצפון הארץ, הרבה פעמים נעשה לפני שהמשרד החדש עצמו מוכן, על כן נצטרך להשתמש בשירותי אחסון. ישנן חברות אשר מחזיקות במחסנים וישנן חברות שעובדות בשיתוף פעולה עם חברות אחסון שונות. המלצתנו היא, להיעזר בחברה שיש לה מחסנים משלה, שם תוכלו לאחסן את הציוד ולהוציא אותו למעבר סופי למשרד החדש מתי שתצטרכו או לחילופין, לשמור את הציוד במחסנים כל עת יש צורך, ומעת לעת להוציא את הדברים. 

הובלת משרד בדרום צריכה להתבצע על פי תוכנית ברורה של אנשי המשרד עם חברת ההובלות, על פי לוח זמנים מוסכם ותכנון מוקדם של כל פרט בתהליך ההובלה, כך יהיה ניתן לבצע זאת באופן מקסימאלי ומהיר. 

לסיום, אנחנו רוצים להמליץ לכם על חברת י.ש מובינג אשר מתמחה בביצוע הובלות משרדים בדרום. החברה מבצעת הובלות פרטיות ומסחריות מסוגים שונים. כל מה שעליכם לעשות זה ליצור קשר עם צוות החברה ואנשי החברה ישמחו לעמוד לרשותכם בכל עת ולכל עניין. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
הובלת משרד בצפון

הובלת משרד בדרום