072-33-80-111

לפרטים נוספים חייגו:
שלחו פקס: 0722-836058
או מלאו פרטים ונחזור בהקדם:
     ביטוח תכולה בהעברה
   
     הובלת משרד במרכז
   
     הובלת דירות בדרום
   
     הובלות בנצרת עלית
   
     העברת דירות
   
     הובלת משרד בצפון
   
     פירוק והרכבה רהיטים
   
     שירותי אריזה ופריקה
   
     הובלת משרד בדרום
   
     העברת משרדים
   
     הובלות מפעלים
   
     הובלות בעמק יזרעאל
   
     הובלת משרד בקריות
   
     העברת דירה בקריות
   
     הובלת משרדים בצפון
   
     העברת משרדים בקריות
   
     העברת דירות בקריות
   
הובלת מקרר בצפון
ישנם מכשירים וחפצים שכל אחד מאיתנו יכול להוביל בעצמו. כל מה שהוא צריך זה רכב מתאים. זה נכון לגבי מזוודות עם בגדים, מוצרי חשמל קטנים, ספות קטנות, מזרונים ועוד. אך יש מכשירים שבשביל להוביל אותם ממקום למקום, יש צורך להזמין חברה מקצועית שתוכל לבצע זאת בשבילנו. דוגמא טובה לכך היא הובלת מקרר.

אנחנו יכולים למצוא לא מעט חברות אשר מתמחות בהובלת מקרר, יש חברות שמוכנות לבצע רק הובלה זו מתוך ידיעה, שמדובר במוצר חשמלי שלא ניתן להעביר אותו ברכב רגיל ולשם כך יש צורך במשאית או טנדר פתוח. יש לקחת בחשבון גם את העובדה שבשביל להוביל את המקרר ממקום למקום, צריך להשתמש בעגלה מיוחדת שתאפשר להוריד את המקרר בצורה נוחה מהמבנה ולהעביר אותו למבנה אחר, וצריך גם כוח וחגורה מתאימה שתמנע פציעות בגב וברגליים.

חברות הובלת מקרר בצפון או בכל מקום אחר בארץ מתמחות בכך. מדובר בחברות אשר מעבירות מקררים מסוגים ובגדלים שונים מזה שנים רבות, על כן הן יודעות כיצד לבצע זאת. הצוותים של אותן חברות לא רק מתמחות בהעברה והובלת המקרר, יתרה מזו, הן מתמחות בכל התכנון המקדים לביצוע ההובלה. זו נקודה שחשוב לשים עליה דגש ולהתמקד בה.

הובלת מקרר זה לא עניין של מה בכך. לא מדובר בארון שאפשר לפרק ולהעביר, מדובר במשהו הרבה יותר גדול מזה. לכן צריך את הניסיון והידע בתחום. לדוגמא, בשביל להעביר מקרר בורה נכונה, יש לרוקן אותו ממוצרים, יש לוודא שמעמידים אותו בצורה נכונה, יש לוודא שהוא מנותק מחשב מספיק זמן לפני ההובלה, שכל הקרח שלו הופשר וכן הלאה. ככל שנדע לעמוד על הדברים הקטנים הנ"ל, כך ההובלה תתבצע בצורה טובה יותר. כמובן שעצן ההובלה צריכה להיות מדויקת ומקצועית ובמילים אחרות, המקרר צריך להיות מוגן ומכוסה, אחרת הוא עלול לקבל מכות בדרך ואז הוא לא יוכל לתפקד כנדרש.

אנחנו יכולים, כאמור, למצוא לא מעט חברות הובלות מקרר בצפון אשר מתמחות בתחום זה, אנחנו יכולים למצוא גם לא מעט חברות שבין שאר שירותי ההובלות, מבצעות הובלות מקרר בצפון, מרכז או דרום, במספרים עצומים מדי שנה. מומלץ לבצע את ההובלה אצל חברה מקצועית ומובילה שיודעת כיצד לבצע אותה.

לשם כך אנחנו רוצים להמליץ לכם ליצור איתנו קשר. חברת י.ש מובינג היא חברה המובילה בתחום של הובלות מקרר בצפון, כמו כן החברה מבצעת עוד מגוון רחב של שירותי הובלות אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל הצעת מחיר אטרקטיבית עוד היום. 


 
הובלת מקרר בצפון

הובלת מקרר בצפון