072-33-80-111

לפרטים נוספים חייגו:
שלחו פקס: 0722-836058
או מלאו פרטים ונחזור בהקדם:
     ביטוח תכולה בהעברה
   
     הובלת משרד במרכז
   
     הובלת דירות בדרום
   
     הובלות בנצרת עלית
   
     העברת דירות
   
     הובלת משרד בצפון
   
     פירוק והרכבה רהיטים
   
     שירותי אריזה ופריקה
   
     הובלת משרד בדרום
   
     העברת משרדים
   
     הובלות מפעלים
   
     הובלות בעמק יזרעאל
   
     הובלת משרד בקריות
   
     העברת דירה בקריות
   
     הובלת משרדים בצפון
   
     העברת משרדים בקריות
   
     העברת דירות בקריות
   
הובלות קטנות
ההובלות השונות, בין אם למגזר הפרטי ובין אם למגזר העסקי, נבדלות ביניהן בלא מעט פרמטרים. במקרה של הובלות, מתברר כי הגודל כן קובע. הובלות קטנות נחשבות למבוקשות במיוחד, גם אם רבים אינם יודעים בדיוק מהם המאפיינים של ההובלות האלה, או היכן עובר הגבול בין הובלה קטנה לגדולה. הנה מה שחשוב שתדעו על סוג ההובלה הזו, יחד עם המלצה על חברה שתשמח לשרת אתכם נאמנה.

אז מה הופך הובלה לקטנה?
לא ניתן למצוא הגדרה חד משמעית ואחידה של הובלה קטנה, כאשר ברור שהמינוח הזה גם הוא יחסי. בכל זאת, אפשר לטעון כי הובלות קטנות הן הובלות אשר נחשבות למצומצמות בהיקפן – אלה יכולות להיות הובלות של חדרים בודדים בבית, של דירות קטנות או אפילו של חפצים בודדים (שעשויים כשלעצמם להיות גדולים וכבדים, כמו מקרר או פסנתר).

בתנאים האלה, לא מפתיע מדוע עלות הובלת דירה קטנה תהיה זולה מעט יותר ביחס להובלה גדולה מאד: הרי ידוע שהיקף ההובלה הוא אחד הפרמטרים המרכזיים שמשפיעים על המחיר שלה. לצד זה, יש להתבונן על משתנים נוספים, דוגמת המרחק שבין הערים, מורכבות ההובלה (הובלות המצריכות מנוף הרמה יהיו, כמובן, יקרות יותר) ואפילו הביקוש הספציפי להובלות בפרק זמן מסוים של השנה.

עלות הובלת דירה קטנה עומדת לרוב על כמה מאות שקלים, אם כי במצבים מורכבים או במועדים מבוקשים היא עלולה להיות גם גבוהה יותר. בכל זאת, מכיוון שהעברת הפריטים ללא חברת ההובלות קשה עד בלתי אפשרית, ובהתחשב בעובדה שצריך לדעת איך לעשות זאת כדי לא לגרום נזק לחפצים, מומלץ להיעזר בחברת הובלות שתהיו בטוחים במקצועיות שלה בכל מאת האחוזים.

כל הסיבות להעדיף את י.ש מובינג
י.ש מובינג היא חברת הובלות מהשורה הראשונה, שמציעה גם שירותי הובלות קטנות. החברה פועלת בעיקר באזור הצפון, כאשר במהלך השנים היא שירתה אינספור לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. מעבר להובלות עצמן, שנעשות על ידי צוות מובילים מיומן ובאמצעות ציוד מתקדם, מספקת החברה שירותים משלימים חיוניים: פירוק רהיטים והרכבתם, אספקת מוצרי אריזה, שירותי אריזה ועוד. מחירי השירותים הם אטרקטיביים, כאשר החברה מאפשרת ללקוחות לקבל הצעת מחיר ללא כל התחייבות מצידם.

 

הובלות קטנות