072-33-80-111

לפרטים נוספים חייגו:
שלחו פקס: 0722-836058
או מלאו פרטים ונחזור בהקדם:
     ביטוח תכולה בהעברה
   
     הובלת משרד במרכז
   
     הובלת דירות בדרום
   
     הובלות בנצרת עלית
   
     העברת דירות
   
     הובלת משרד בצפון
   
     פירוק והרכבה רהיטים
   
     שירותי אריזה ופריקה
   
     הובלת משרד בדרום
   
     העברת משרדים
   
     הובלות מפעלים
   
     הובלות בעמק יזרעאל
   
     הובלת משרד בקריות
   
     העברת דירה בקריות
   
     הובלת משרדים בצפון
   
     העברת משרדים בקריות
   
     העברת דירות בקריות
   
הובלות מפעלים
מבין כל שירותי ההובלות שמציעות החברות השונות, ההובלות המורכבות והקשות ביותר, הן הובלות מפעלים. מדובר בפרויקט מורכב שלעיתים קרובות לוקח יותר מיום אחד.  מדובר בהליך מורכב הן לחברות ההובלה והן לבעלי המפעלים ולעובדים שלהם. 

בדרך כלל בעלי מפעלים מזמינים שירות הובלות בשני מקרים, כאשר הם עוברים מקום ואז יש צורך להוביל ציוד מהמפעל הישן לחדש או במקרה הנוח יותר, כאשר עליהם להוביל מכונות או ריהוט חדש. במקרה השני, מדובר על משהו בסיסי שלא דורש סגירה של המפעל או דבר דומה לכך ולכן זה לא מפריע גם לתהליך העבודה השוטף. המקרה הראשון הרבה יותר מסובך.  
הובלות מפעלים דורשות סגירה מוחלטת שלהם ברוב המקרים, מה שמחייב לעצור קווי יצור ולעצור את כל העבודה. כשמדובר בחברה גדולה, אז בעלי החברה יכולים לקבוע שבמפעלים אחרים של החברה יגבירו את תהליך הייצור ובכך יפצו על ההפסד. במפעל קטן זה לא יכול לקרות ולכן חברה שמעניקה שירות הובלות למפעל כזה, צריך לקחת בחשבון שכל עיכוב בתהליך ההובלה פוגע מבחינה כלכלית בחברה. מכאן שעליה לבצע את העבודה כמה שיותר מהר וכמה יותר יעיל. 
 
הובלות מפעלים
אנחנו יכולים למצוא הובלות בכל הארץ של מפעלים מסוגים שונים. בדרך כלל תהליך ההובלה לוקח יום שלם, הוא כולל הובלה של מכונות, ריהוט משרדי וחפצים אחרים. על מנת לבצע אותו בצורה טובה בלי לפגוע במכונות ובשאר הציוד המקצועי, אזי שעל המפעל להקציב אנשים טכניים שיעבדו עם ולצידם של המובילים, יעזרו להם לפרוק ולהרכיב את המכונות השונות, המובילים עצמם אינם מכירים כל מכונה ומכונה, ולכן חשוב שיהיה לצידם מישהו מטעם המפעל שכן מכיר ויודע כיצד אפשר לפרק ולהרכיב אותם. כמו כן על המפעל להקציב אדם מטעמו שינהל את כל התהליך מהצד של העובדים והמנהלים, אריזת החפצים והציוד, ושאר הדברים בשביל שהתהליך יהיה מסודר ומאורגן, כל עובד ידע מה עליו לעשות וכל דבר יהיה במקומו. זה יאפשר לבצע את תהליך ההובלה בצורה יותר מהירה וכן תהליך פירוק הציוד והמכונות יתבצע הרבה יותר מהר ויעיל. 

לסיום אנחנו רוצים להמליץ על חברת י.ש מובינג אשר מתמחה בשירותי הובלות מפעלים. חברת י.ש מובינג מבצעת הובלות בכל הארץ ואתם מוזמנים להזמין את צוות החברה בכל עת לצורך הובלת מפעלים, משרדים, חנויות, מחסנים וכן הובלות פרטיות כמו דירות ובתים. לחברה גם שירותי אחסון אשר משמשים את לקוחות החברה השונים. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
הובלת משרד בדרום

הובלות מפעלים