072-33-80-111

לפרטים נוספים חייגו:
שלחו פקס: 0722-836058
או מלאו פרטים ונחזור בהקדם:
     ביטוח תכולה בהעברה
   
     הובלת משרד במרכז
   
     הובלת דירות בדרום
   
     הובלות בנצרת עלית
   
     העברת דירות
   
     הובלת משרד בצפון
   
     פירוק והרכבה רהיטים
   
     שירותי אריזה ופריקה
   
     הובלת משרד בדרום
   
     העברת משרדים
   
     הובלות מפעלים
   
     הובלות בעמק יזרעאל
   
     הובלת משרד בקריות
   
     העברת דירה בקריות
   
     הובלת משרדים בצפון
   
     העברת משרדים בקריות
   
     העברת דירות בקריות
   
הובלות בצפון
העברת דירות בצפון היא צורך שעולה פעמים רבות, כאשר יש שיטענו שבשנים האחרונות הוא רק מתגבר: במחירי הדיור הנוכחיים באזור המרכז, הביקוש למגורים בצפון רק עולה. בין אם אתם עולים צפונה מאזור אחר של מדינת ישראל, או עוברים דירה בין כתובות שונות בצפון – ברור שאתם זקוקים לשירותיה של חברה המספקת שירותי הובלות בצפון. כך תעשו את זה נכון:

התאמה לסוג המשימה
כאשר מדברים על העברת דירה בצפון, מצמצמים את התחום בצורה ניכרת, ועדיין – יש לא מעט אפשרויות שצריך להתחשב בהן. הסוג הספציפי של הובלות בצפון, כמו בכל אזור אחר על מפת ישראל, הוא הכל חוץ מקבוע. בין ההובלות השונות ניתן להבדיל על פי גודלן, כאשר האבחנה העיקרית היא בין הובלות קטנות לגדולות, אך גם בהתאם לציוד שנדרש על מנת לבצע אותן: חשבו על מנוף שמאפשר להרים כלפי מעלה משאות גדולים וכבדים. לפני שבוחרים חברת הובלות, לכן, צריך לראות בדיוק באילו תחומי הובלות היא מתמחה.

זמינותה של החברה
סוגיית הזמינות צריכה להילקח בחשבון אף היא. הובלות בצפון בכלל, ובתוכן העברת דירות בצפון בפרט, עשויות להתבצע בכל ימות השנה. התקופות העמוסות ביותר בלוח השנה הן חודשי הקיץ, הנחשבים לנוחים ביותר למשפחה לעבור דירה. בשבוע ספציפי, יהיו ימי תחילת השבוע וסופו מעט מבוקשים יותר. שירותים הניתנים במועדים המבוקשים יהיו לרוב יקרים יותר, כשהפערים עשויים להיות משמעותיים. בכל אופן, מומלץ ליצור קשר עם חברת ההובלות מוקדם ככל האפשר, על אחת כמה וכמה במועדים אלה.

השירותים הנלווים
כאשר אתם עוברים דירה, המטרה שלכם היא להשלים את התהליך בצורה המהירה והפשוטה ביותר, ללא כל נזק לחפצים היקרים שלכם. חברות המציעות שירותי הובלות בצפון עשויות להגשים את היעד הזה באופנים שונים. המציאות מראה כי העברת דירה בצפון הניתנת עם שירותים נלווים, דוגמת פירוק רהיטים והרכבתם, שירותי אריזה או אפילו אספקת מוצרי אריזה על ידי החברה הם פשוטים פי כמה.

חברת י.ש מובינג היא חברת הובלות הפועלת בעיקר באזור הצפון. היא לוקחת על עצמה את כל סוגי ההובלה ועושה זאת במקצועיות מלאה ותמורת מחיר השווה לכל כיס.


 

הובלות בצפון