072-33-80-111

לפרטים נוספים חייגו:
שלחו פקס: 0722-836058
או מלאו פרטים ונחזור בהקדם:
     ביטוח תכולה בהעברה
   
     הובלת משרד במרכז
   
     הובלת דירות בדרום
   
     הובלות בנצרת עלית
   
     העברת דירות
   
     הובלת משרד בצפון
   
     פירוק והרכבה רהיטים
   
     שירותי אריזה ופריקה
   
     הובלת משרד בדרום
   
     העברת משרדים
   
     הובלות מפעלים
   
     הובלות בעמק יזרעאל
   
     הובלת משרד בקריות
   
     העברת דירה בקריות
   
     הובלת משרדים בצפון
   
     העברת משרדים בקריות
   
     העברת דירות בקריות
   
ביטוח תכולה בהעברה
אחד השלבים או הרגעים המהותיים בתהליך של מעבר דירה הוא השלב בו מבצעים את העברת החפצים בפועל. שלב זה יוצר לא פעם לחץ וספקות אצל אותם אנשים שצריכים לעבור דירה, מה יקרה עם הציוד שלהם, מה יקרה אם, חס וחלילה, הציוד והחפצים לא יגיעו שלמים אל הדירה החדשה.
 
אחת הפתרונות לכך, הוא ביטוח תכולה בהעברה. ביטוח זה יכולה להתבצע הן אצל דרך חברת ההובלות עצמה והן דרך חברות ביטוח שמספקות אותו. ביטוח תכולה בהובלה כולל אפשרויות של שבר, קלקול, רטיבות או גניבה של חפצים. בדרך כלל ביטוח תכולה בהעברה מתבצע על סך סכומים של עשרות עד מאות אלפי שקלים, זאת כמובן בהתאם לערך החפצים ולצרכים של בעליהם. 

ביטוח תכולה בהובלה מגן על בעלי החפצים מפני מצבים לא נעימים שעלולים להתרחש בזמן ההובלה, אם בעקבות טעות אנוש ואם בעקבות התנהלות לא נכונה. חשוב להבהיר שבדרך כלל חברות הובלה אשר מציעות ביטוח תכולה בהעברה הן חברות מקצועיות ומנוסות אשר יודעות לשמור על החפצים ועל הציוד של הלקוחות שלהם בצורה נכונה, ועל כן הן לא חוששות להציע ביטוחים שיאפשרו ללקוחות שלהם לישון בשקט. 

ביטוח תכולה בהעברה הפכה עם השנים למוצר חובה אשר חברות הובלה מקצועיות מציעות ללקוחות שלהם. זאת לצד אריזות למעבר דירה. אריזות אלו בדמות קרטונים וארגזים, מאפשרות ללקוחות להימנע מהצורך לחפש בעצמם ארגזים וקרטונים, החברות מציעות ארגזים איכותיים וחזקים אשר מאפשרים להם לאחסן את הציוד והחפצים שלהם בצורה נוחה ובטוחה. 

כמובן שיש קשר בין רמת הארגזים לעובדה שהחברה מספקת ביטוח ללקוחות שלה. חברות אשר רוצות לספק הגנה מרבית ללקוחות, דואגות לספק להן ארגזים ברמה גבוהה מאוד, כך הן יכולות להיות בטוחות שגם אם הלקוחות יחליטו לעשות אצלן ביטוח, אזי שהארגזים יספקו הגנה מספיק טובה בשביל שלא יצטרכו להשתמש בו. 

מלבד אריזות למעבר דירה הרי שמן הסתם החברה צריכה לספק כוח עבודה אמין ומקצועי שיעמוד לרשות הלקוחות, כך הם לא יצטרכו לדאוג שמא חס וחלילה, יקרה משהו לחפצים או לציוד, דברים אשר עליהם חושבים בסיוטים הגדולים ביותר. 

דוגמא טובה לחברה מקצועית ואמינה, אשר מספק ביטוח תכולה בהעברה וכן אריזות למעבר דירה, היא חברת י.ש מובינג, מהחברות המקצועיות והטובות בתחום. אתם מוזמנים להתנסות בעבודה עם החברה, צרו עימה קשר עוד היום וצוות החברה ישמח לעמוד לרשותכם בכל עניין ונושא. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
הובלת משרד במרכז

ביטוח תכולה בהעברה